home - Referencie

JAZYKOVÉ VZDELÁVANIE"Dobrý deň, včera som mala prvú hodinu s p. Radom, kde som prišla pomerne dosť vystresovaná z toho, že odmietam / hanbím sa rozprávať po anglicky, a teda že ako to bude, keď nerozprávam... a vlastne som ani nemala šancu povedať niečo po slovensky a už sme išli po anglicky (teda v rámci mojich možností), takže medailu p. Radovi :-)
Katarína L – merací technik, BRENNER AMS, s.r.o.

"Hodiny španielskeho jazyka s Katkou boli vždy super.. zábavné ale aj náučné, proste žiadna nuda. Katka je veľmi milá, ústretová a rada pomôže. Naučila ma základy a potom aj zložitejšie veci, proste ma pripravila na príjímačky na výšku. Vrelo ju odporúčam! :)"
Sára L - maturantka

"Hodiny angličtiny vo WANTE navštevujem už od roku 2005. Oceňujem jej prístup lekotrky, schopnosť časovo sa prispôsobiť, ale najme to, že jej hodiny majú koncepciu a ukazujú mi nielen učebnicovú, ale reálnu tvár angličtiny. Naozaj ju odporúčam, lebo je mnoho ľudí, ktorí jazyk ovládajú, ale Miška ho dokáže aj naučiť."
Mgr. Ľudmila B – pedagóg, stredná odborná škola

"Na Jazykovú agentúru WANT nemám žiadne kritické hodnotenie, veľmi mi pomohli oživiť si ruský jazyk po 30-tich rokoch čo som vôbec nekomunikovala ani nepísala. Lektorka je veľmi milý a ústretový človek. Čo sa týka prostredia - je veľmi príjemné, útulné. Určite aj v budúcnosti budem využívať ich služby."
Iveta L - szčo

"Pani Dobrová, veľmi pekne ďakujeme za sprostredkovanie hodín Holandčiny, boli sme veľmi spokojní."
JUDr. Tatiana M - právnik

"Mišku som si obľúbila vďaka jej všestrannosti. Naše hodiny angličtiny nikdy nie sú nudné. Vždy sa učíme veci z každého rožku. Buď klebetíme, samozrejme v angličtine, alebo sa učíme niečo nové z gramatiky, pričom jedine pri Miške dokážem pochopiť ako anglická gramatika naozaj funguje. Keď mám nejakú domácu úlohu, s radosťou ju urobím a pripravím sa bez niekoľkých komentárov typu nechce sa mi :))."
Eleonóra I – študentka, medicína

"K Miške na angličtinu chodím už od roku 2008. S vyučovaním som spokojná. Miška ako učiteľka je flexibilná, prispôsobí sa potrebám klienta. Ak potrebujem viac gramatiky venujeme sa gramatike a ak viac konverzácie, tak konverzujeme. Mišku ako učiteľku anglického jazyka vrelo odporúčam."
Mgr. Jana K – pedagóg, základná škola

"Dlho som sa rozhodoval kde sa začnem učiť angličtinu, no nakoniec som sa rozhodol pre WANT. Oslovil ma prístup mladých ľudí, čo svoju prácu robia zodpovedne a s láskou...s takýmto prístupom sa dnes stretávame len zriedkavo. V mojom prípade to bola moja lektorka Miška...vždy usmiata, pozitívne naladená, dokáže vytvoriť prostredie kam sa radi budete vraciať a stále budete chcieť viac a viac vedieť, tak ako Ja...ĎAKUJEM..."
Marek M – barman

"Aj keď som spolupracovať s Miškou začala len prednedávnom už po prvej hodine som odchádzala pozitívne naladená a s presvedčením, že aj keď som v angličtine antitalent mám šancu dotiahnuť to naozaj ďaleko :). Veľmi ma oslovilo, že hodina prebieha formou konverzácie a takisto ma oslovila aj Miškina schopnosť prispôsobiť sa mojim potrebám. Môžem len odporučiť a zaručujem nadmiernu spokojnosť :). Good luck!"
Ing. Silvia H - absolventka vysokej školy

"Po nespočetných pokusoch a rokoch chodenia na anglický jazyk som si myslel, že sa moja úroveň angličtiny už nemôže zmeniť k lepšiemu. Až jedného dňa som ako darček od manželky dostal hodiny angličtiny WANT. Po mesiaci som zistil, že hodiny angličtiny, ktoré vyučuje Michaela, sú úplné iné než som zažil doteraz a moja angličtina ,,is getting better,,. Michaela dokáže vysvetliť a naučiť! Preto vám hodiny s ňou vrelo odporúčam."
Michal K - podnikateľ

Mishka je najlepšia učiteľka angličtiny akú poznám, pretože dokonale ovláda to, čo učí. Naše spoločné hodiny sú veľmi zábavné, pretože pri vyučovaní využívame aj rôzne multimédiá, čo je aj veľmi nápomocné. Ak sa chcete naozaj naučiť anglicky neváhajte a choďte ku Mishke :-)
Mgr. Zuzana S - absolventka, psychológia

"Hodiny s Jojom boli veľká zábava s veľmi pozitívnym „vedľajším účinkom“ - naučila som sa ROZPRÁVAŤ v angličtine, gramatiku som sa naučila používať (nie len ovládať naspamäť pravidlá) a zároveň som sa dozvedela niečo o živote v USA a o používaní anglického jazyka v reálnych situáciách. Hodiny prebiehali v uvoľnenej atmosfére, nemala som stres, že sa neviem správne vyjadriť a hoci som niekedy trepala dve na tri, Jojo ma vždy povzbudil, čo bolo super. Lebo len tak sa naučíte hovoriť, keď skutočne budete hovoriť, aj keď to od začiatku nebude gramaticky úplne tip-top. Takže smelo do toho, vrele odporúčam!"
Mgr. Gyurászová K - doktorandka, UPJŠ

"WANT jazyková agentúra (lektor: Jojo) mala veľký podiel na mojej úspešnej maturite z anglického jazyka. Doučovania mi veľmi pomohli a môžem povedať, že mi dali viac ako 4 roky na strednej škole. Odporúčam navštíviť."
Simon B - maturant

"K Jojovi na hodiny som chodila asi rok a boli to veľmi zaujímavé hodiny. Jojo je veľmi milý, príjemný a zábavný lektor. Páčila sa mi jeho voľna forma hodín, že boli také spontánne tie hodiny. Nikdy som úplne nevedela presnú výplň hodiny a to sa mi páčilo. Nemám rada také klasické hodiny angličtiny ako na škole. Vyhovovalo mi aj to, že sme sa síce venovali aj gramatike, ale úplne len tak okrajovo. Vysvetlil mi to, čo som nevedela a potom sme prešli k tomu, prečo som začala chodiť na tieto hodiny - ku konverzácii. Nerobili sme gramatické cvičenia polovicu hodiny a to mi vyhovovalo, lebo cvičenia si môžem robiť aj doma a to je strašná nuda Páčilo sa mi aj to, že sa dalo vždy s nim dohodnúť na náhradnom termíne, ak som daný čas nemohla prísť na hodinu. Takže hodiny s Jojom odporúčam."
RNDr. Petra T – doktorandka UPJŠ

"Touto cestou sa Vám chcem veľmi a úprimne poďakovať, že ste ma zadelili k vašim lektorom Jojovi a Ivanke, pretože ma za obdobie, čo Vás navštevujem, úspešne pripravili na ťažkú skúšku z angličtiny, ktorá ma posúva do ďalšieho stupňa mojej kariéry. Podarilo sa im zo mňa dostať, o čom som ani ja nevedela :-) Prajem vám naďalej veľa úspechov a tak dobrý a profesionálny kolektív, ako máte teraz. Som naozaj vďačná, že navštevujem Vašu agentúru."
Mgr. Adriana H, PhD. – štátny úradníkJAZYKOVÉ PREKLADY


"Prvý kontaktný e-mail som napísal v nedeľu večer. Čo ma prekvapilo, bolo to, že som aj v nedeľu večer asi okolo desiatej dostal aj odpoveď. E-mailová komunikácia prebiehala nasledujúcom týždni, kde sme si dohodli podmienky spolupráce, ponuku, cenu a čas dodania prekladov. Ani nie za tri týždne som dostal preklady poštou, priamo do Amsterdamu, za veľmi dobre Slovenské ceny. Odborne spracované, pekne zabalené. WANT is betrouwbare, Jazyková agentúra WANT je spoľahlivá!"
Juraj D - koordinátor v logistike a transporteJAZYKOVÉ POBYTY


STREDNÁ ŠKOLA v USA, FLORIDA

"Touto cestou sa chcem ešte raz veľmi pekne poďakovať p. Kmeťkovi a Miške za excelentne vybavenie jazykového pobytu v zahraničí pre môjho syna Viliama. Pobyt sme začali vybavovať , keď nám padol kontakt na inú strednú školu v USA. Moja lektorka Maria Biľová, ktorá učí na jazykovke mi odporučila Mišku. Miška má kontaktovala dohodli sme si požiadavky a o týždeň sa mi ozval p. Kmeťko, ktorý nám ponúkol niekoľko možnosti. My, lepšie povedané môj syn, si vybral Miami. Po klasických papierovačkách, ktoré majú aj v USA, sa podarilo vybaviť všetky potrebné veci. Mnoho veci som sa naučila od mladších ročníkov a nehanbím sa to priznať - tak to má byť , navzájom si máme pomáhať a posúvať sa ďalej. Bola som v tej škole, a čo povedať, fantázia. Každé dieťa poobede športuje, nemá čas na vysedávanie za počítačom alebo mobilom. Ďakujeme pekne za všetko a vrelo doporučujem. Hodnotím veľmi pozitívne. Všetko bolo vybavené ako bolo dohodnuté, a keď boli nejaké chybičky, tak to musí byť, inak by to nefungovalo, ale všetko sa podarilo včas odstrániť . Ďakujeme pekne a môjmu synovi držím palce."
MUDr. Gabriela Č - stomatológ


JAZYKOVÝ POBYT na MALTE

I. deň "Všetko je zatiaľ ok. Škola je v pohode. Spĺňa to očakávania."
VII. deň "Musím povedať, že všetko prebieha podľa predstáv. Škola je fajn. Takže sme spokojní."
MUDr. Igor J so synom - stomatológ


DETSKÝ TÁBOR na FLORIDE, USA

"Dobrý deň, tábor bol perfektný. Deti mali počas dňa rôzne aktivity (nenudili sa a nesedeli pri počítači). Tiež bolo dobré, že ich rozdelili do skupín podľa veku. Tomáš si našiel kamarátov a hlavne mal angličtinu v praxi. S ubytovaním sme spokojní, tak ako aj minulého roku. V sobotu odlietame do Washingtonu, a potom do NY. Pozdravujeme a tešíme sa domov."
Rodina K


JAZYKOVO-DOVOLENKOVÉ POBYTY na FLORIDE, USA

"Chcem sa poďakovať jazykovej agentúre WANT za mesačný jazykovo-dovolenkový pobyt vo Fort Lauderdale (Florida) pre našu rodinku. Bývali sme pri pláži v dvojizbovom dovolenkovom apartmáne. Bol kompletne zariadený, útulný a čistý. Mohli sme využívať aj bazén, lehátka a gril na veľkej terase. Syn navštevoval detský jazykový kemp. Stretol sa s deťmi z rôznych krajín s niektorými si dodnes píše po anglicky. V škole sa mu tak páčilo, že sme mu doplatili ešte naviac jeden týždeň. Bola to pre neho dobrá skúsenosť a pre nás nezabudnuteľná dovolenka. Určite sa tam ešte vrátime. Ďakujeme.!
Andrea K s rodinou


DLHODOBÝ JAZYKOVÝ POBYT na FLORIDE, USA

"Prvý deň v škole TALK bol super. Hneď ako som vstúpil do školy všetci sa na mňa začali usmievať, pozdravili mi, hneď sa mi začali venovať. O 9:00 sme začali písať test, a potom sme boli oboznámení s pravidlami a o aktivitách po škole. Bývanie je v super lokalite blízko školy, sú tu super ľudia. Domáci - Scott je veľmi príjemný človek."
Peter H - študent, stredná zdravotná škola


FIREMNÁ SPOLUPRÁCA - výučba, preklady, korektúry a tlmočenie


DDDental, s.r.o.
EGO SLOVAKIA, s.r.o.
SALÓN KATY
IRDUM, s.r.o.
IMASS & PARTNERS, s.r.o.
MAN-SR, s.r.o.
Q-SYSTEM, s.r.o.
SOLUD, s.r.o.
SALÓN RELAX
KE INŽINIERING, s.r.o.
CHARMING HOLIDAYS, s.r.o.
PB CAPITAL, a.s.
MAAG, s.r.o.
MUDr. ĽUBIMÍR MYNDIUK
GASTROMILA spol. s.r.o.
MCN, s.r.o.
BOBBY, s.r.o.
DOM FARIEB, spol. s.r.o.
U. S. STEEL SERVICES, s.r.o.
MUDr. SVOBODA PETER
PB REAVIS, s.r.o.
CUREL spol. s.r.o. BRATISLAVA
MBDH SOFTWARE, s.r.o.
NOVARTIS SLOVAKIA, s.r.o.
NOVATECH GROUP, s.r.o.
CK FANY, s.r.o.
AVION CLUB o.z.
BEP, s.r.o
BEL/NOVAMANN International, s.r.o.
BSH Drives and Pumps, s.r.o.
CHC Consulting, s.r.o.
TRADE INDEX, s.r.o.
YOKOHAMA (AUSTRIA) GMBH
S. OLIVER SLOVAKIA, s.r.o.
TELEFÓNICA SLOVAKIA, s.r.o.
INTECH SLOVAKIA, s.r.o.
TINEX, spol. s.r.o.
FLASH, spol. s.r.o. KOŠICE
KOŠICKÝ SAMOSPRÁVNY KRAJ
MCN s.r.o.
LETOVÉ PREVÁDZKOVÉ SLUŽBY SR, š. p.
SERVICE CREATIV s.r.o.
IT ASSISTANCE, s.r.o.
STAVINGTRADE s.r.o.
METSA TISSUE SLOVAKIA s.r.o.
SR INTERNATIONAL EXPORT-IMPORT, s.r.o.
VLAVAN s.r.o.
RETROMOTIVE s.r.o.
SK ACTIVE s.r.o.
ITAL TRADE.SK s.r.o.
MARKOLD s.r.o.
HOLCIM (Slovensko) a.s.
FORBIS s.r.o
WALTOR SBT s.r.o.
KULTÚRNE CENTRUM KSK
KLINIKA ENVY s.r.o.
ZEELANDIA s.r.o.
ROKOKO HOLDING s.r.o.
BRUCHA SLOVAKIA spol. s.r.o.
ALLEANZA s.r.o.
ÚSTAV EXPERIMENTÁLNEJ FYZIKY SAV
CRH (Slovensko) a.s.
LIGA NA OCHRANU SLOVENSKÝCH ŠPORTOVCOV
HEMO MEDIKA spol. s r. o.
ASGUARD SECURITY s.r.o.
BELEX pol. s r.o.
TOPENERG s.r.o.
VICTORIA Slovakia s.r.o.
V.P.METAL, s.r.o.
NUMERO-DENT s.r.o.
DOKA ŠPORT s.r.o.
ATOMIC s.r.o.
LINDEX SLOVAKIA s.r.o
DMC Slovakia, s.r.o.
ASANT a.s.
D C E Slovakia s.r.o.
PFIZER LUXEMBOURG SARL
SANTEN OY
Q-SYSTEM s.r.o.
CELGENE s.r.o.
SLOVENSKO - RAKÚSKA OBCHODNÁ KOMORA
FILM MUSIC CONTEST
BRENNER AMS, s.r.o.
LÍŠKA & PARTNERS s.r.o.

WANT Jazyková agentúra
2019 / All content copyright

Kontakt

Majiteľ/Riaditeľ: Ing. Bc. Michaela Dobrová
Mobil: +421 907 454 171
E-mail: info@want.sk
Pon - Pia: 9:00 - 18:00

Asistent riaditeľa: Mgr. Alena Pástorová
Mobil: +421 948 367 703
E-mail: asistent@want.sk
Pon - Pia: 9:00 - 18:00

Sídlo:
Jazyková agentúra WANT
Narcisová 4
040 11 Košice
1. posch.
Facebook: @jazykovaagenturawant
Instagram: #jazykovaagenturawant

Projekty Jazykovej agentúry WANT

JAZYKOVÁ KAVIAREŇ
Výučba jazykov v partnerských kaviarňach s občerstvením. #jazykovakaviaren

ONLINE LEKCIE
Výučba jazykov lektormi online z(do) každého kúta sveta! #onlinelekcie